Windows 10 box – warty uwagi

Windows 10 box to jeden z nowszych systemów operacyjnych producenta Microsoft. Pełen pakiet noszący nazwę: Windows 10 Home PL 32/64bit BOX USB RS występuje w wersji polskiej i cieszy się coraz większym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami wśród szerokiej grupy klientów. Dlaczego warto nim się zainteresować? Ile kosztuje i jaki jest jego zasięg? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. 

1. Lepszy system

Windows 10 box – https://sklep.centrumxp.pl/windows-10-home-box to zdecydowanie lepsza wersja znanego wszystkim i lubianego systemu operacyjnego jakim jest znany na całym świecie Windows. Windows 10 box to program, który słynie z prostego użycia. To w nim właśnie „Menu Start” powraca w rozszerzonej postaci. Dostępne aplikacje i ulubione zakładki wysuwają się na przód, dzięki czemu od razu p uruchomieniu sprzętu można z nich korzystać. Plusem tego urządzenia jest niezwykle szybki sposób uruchamiania się i wznawiania. Klienci również doceniają jego zabezpieczenia oraz możliwość skonfigurowania z innymi sprzętami. 

2. Nie tylko do użytku domowego

Jak powszechnie wiadomo, Windows 10 box słynie z nowoczesnych rozwiązań w swoich programach. Nie inaczej jest i tym razem. Producenci naprawdę postarali się wypuszczając na rynek ten najnowszy system. Oprogramowanie Windows 10 box jest programem kompaktowym, który wymaga sprzętu o następujących parametrach: 

Procesor: minimum 1 GHz, 2 GB pamięci RAM, 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym, urządzenia graficznego: DirectX 9 ze sterownikiem minimum WDDM 1.0. Klienci wybierając tą wersję, zgodnie twierdzą, iż idealnie sprawdza się w biurach, dużych firmach czy korporacjach, gdzie system musi być szybki, sprawny i łatwo dostępny.