Antyramy – hit czy kit?

Antyramy, zwane także ramkami bezszkłowymi, cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących nietypowych rozwiązań do kreatywnego wystroju swojego domu. Spektrum ich walorów jest bardzo szerokie, toteż zyskują one coraz szersze grono zwolenników. Jakie są ich główne zalety i dlaczego musisz po nie sięgnąć?

Antyramy – to trzeba o nich wiedzieć!

Antyramy to niezwykle lekkie i łatwe w montażu ramki, które można powiesić praktycznie na każdej powierzchni. Bezszkłowe ramki są znacznie lżejsze od klasycznych ram ze szkłem, co ułatwia ich montaż oraz potencjalny demontaż. Antyramy są też bardzo proste w obsłudze – wystarczy przesunąć folię i włożyć zdjęcie, aby móc cieszyć się efektem końcowym. Folia, która zastępuje szkło w antyramie, skutecznie chroni zdjęcia przed uszkodzeniem i zmatowieniem, w efekcie czego nie trzeba się obawiać, że zdjęcie ulegnie zniszczeniu. Dzięki temu, można cieszyć się pięknymi fotografiami i plakatami przez długi czas. Bezszkłowe ramki są bardzo eleganckie i świetnie prezentują zdjęcia oraz plakaty, co oznacza, że można w prosty sposób ozdobić swoje wnętrza i nadać im niepowtarzalnego charakteru.

antyramy

Dlaczego antyramy są tak popularne?

Antyramy są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą stworzyć galerię zdjęć, a obawiają się, że tradycyjne ramki mogą odwrócić uwagę od fotografii. Bezszkłowe ramki są niebywale uniwersalne i dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu kapitalnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i awangardowych pomieszczeniach. Oznacza to, że można je umieścić praktycznie w każdej przestrzeni, dodając do niej wyjątkowego stylu. Co istotne, antyramy dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na swobodne dopasowanie ich do potrzeb oraz preferencji danego użytkownika. Bezszkłowe ramki można zamówić w sklepach internetowych oraz w stacjonarnych sklepach ze sprzętem dekoracyjnym, dzięki czemu ich zakup nie powinien przysporzyć nawet niewielkich problemów. Warto zwrócić uwagę na to, że antyramy nie tylko chronią zdjęcia przed uszkodzeniem i zmatowieniem, ale także są banalne w utrzymaniu należytej czystości. Bezszkłowe ramy można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką, bez obawy o zarysowanie szkła. Dlatego też świetnie sprawdzą się one w każdych warunkach. Do innych ważnych walorów tego produktu zaliczamy chociażby:

  • prostą obsługę;
  • ponadprzeciętną elegancję i ponadczasowość;
  • uniwersalność;
  • skuteczność w podkreślaniu estetyki zdjęć;
  • bardzo długą żywotność;
  • relatywnie niewielką i przystępną cenę.