Co to jest autoklaw?

autoklaw

Bardzo chętnie chodzimy do gabinetów lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych, czasami musimy tam chodzić i nie mamy innego wyjścia. Chodzimy z pełnym zaufaniem, że nie wyjdziemy z tego typu gabinetów z jakąś przypadłością, Dlatego to osoby pracujące tam powinny zadbać o pełne bezpieczeństwo swoich pacjentów czy klientów. Jeżeli w gabinecie znajduje się autoklaw i jest on używany to mamy pełną gwarancję, że ludzie pracujący w danym gabinecie są odpowiedzialni.

Co to jest autoklaw?

autoklaw

To niewielkich rozmiarów urządzenie, które ma ogromną moc. Dokładnie sterylizuje wszystkie narzędzia używane w danym gabinecie a mające bezpośrednią styczność z ciałem człowieka. Autoklaw sterylizuje pojedyncze narzędzia oraz narzędzia w pakiecie. Jego praca jest cicha, szybka i bardzo dokładna.

Parametry urządzenia

Urządzenie spełnia 100% wymogów ustalonych przez Sanepid, stanowi bardzo ładną ozdobę każdego gabinetu, sterylizuje urządzenia szybko i sprawnie. Jest to także urządzenie certyfikowane o jak najwyższej klasie. Można, dzięki, zainstalowanemu urządzeniu USB, archiwizować wszystkie procesy sterylizacji narzędzi. Wszyscy, którym bardzo bliskie jest bezpieczeństwo klientów i pacjentów, zaopatrują się w tego rodzaju urządzenie. Sam autoklaw to nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonały design. Urządzenie zyskuje bardzo na popularności i można go spotkać w wielu już gabinetach medycznych i poza medycznych.